Bieganie,  Biegi przeszkodowe (OCR)

Moja podkastowa przygoda ?

Kiedy 2 miesiące temu nagrałam pierwszy odcinek spraweczki.bieganie nie sądziłam, że pójdzie to w tym kierunku. Podkast – nie wiem nawet czy istnieje polski odpowiednik tego słowa – słuchowisko? Spraweczki.bieganie to projekt, w którym nagrywam historie biegowe. Znajdziecie tam nie tylko moje historię – są tam również przygody całej biegowej społeczności, która gdzieś tam trafiła na mój instagramowy profil w czasie swojej sportowej przgody.

Czasem jest śmiesznie, czasem poważniej a czasem edukacyjnie – jedynym wspólnym mianownikiem wszystkich odcinków jest bieganie.

Dlaczego post na blogu o tym – bo nie wszyscy jesteśmy na instagramie – a a kto wie, może akurat spraweczki.bieganie umili Ci Twój trening albo jakieś zawody, a mój głos w słuchawkach zmotywuje do dalszej pracy.

Podrzucam Wam linka do pierwszego odcinka – mam nadzieje, że Wam się spodoba i zostaniecie na dłużej:

PS bardzo polubiłam ten moment, kiedy raz w tygodniu siadam z butelką wody przy komputerze i mogę z Wami chwile porozmawiać.

PS2 jak ogarniecie sobie taką butelkę trzymającą temperaturę to woda jest zimna i orzeźwiająca przez długi czas – dużo dłużej niż na jeden odcinek spraweczki.bieganie (czy jak moja z Prozis trzyma długo zimno to mogę nazwać ją termiczną czy to stwierdzenie zarezerwowane tylko dla tych trzymających ciepło?)

PS3 niedługo spraweczki.bieganie zamieni się w spraweczki.podkast i pojawi się tam dużo mojego medycznego świata prosto ze szpitala.

 

 

Rano biegam w białym fartuchu a wieczorem na treningu – zapraszam do mojego medycznosportowego świata. Lekarz => ortopeda in progress.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *